पैसा खाँदै गुण्डा छुटाउँदै खाँड

राजनीति

काठमाडौं । गुण्डागर्दी गर्ने हप्ता हशुल्ने लगानी विना आम्दानी खोज्ने डनहरुको रक्षा गर्नेल तरण दलका संस्थापनक अध्यष बालकृष्ण खाँड गृहमनत्री भएपछि गुण्डाहरु खुशी भएका छनु सशंकर भण्डारी नामको गुण्डालाई तरुण दलको खेलकुद विभाग प्रमुख बनाउने भूक्ष्ट हिरोमणी एव तस्कका रषक स्व खुमबहादुर खडकाको शरीर नभएपनि उनको प्रेत आत्मारुपी खाडहरु सरमा पुगेका बेला आठ वर्ष जेल परेका चर्चिचत गुण्डा अविषेक गिरीलाइृ डिल्ली बजारबाट मोरु पु¥इयो ।
कांग्रेसको तरण विभाग पूुमख शंकर भ(डारकिोपानी खोरी स्थित कायाृलयमा गुण्डालाइृ कारगरा सरुवा गरिु पुरानै धन्दा चलाउने मौका दिनेलेनदेन भएको समाचार सुत्रले बताउको छ । खाँडले ?श्रमिती मञ्जु खाठको सिफारिस स्वीकाछैन । मन्जु खाँड श्रमिात गृहमन्त्री भएको फलाइखा उठाउन सफलद महिला हुन । उनी को देउवा पत्नी डा.आरजु राणसँथ सम्बन्ध राम्रो छ । खाड रक्षामन्त्री भएका बेला मञ्जुदलेृ सेिनाको पृतना भ्रूमण गर्दै पैसा संकलन गर्ने धन्दा थियो यस पटक गृहमन्त्री खाँडले प्रहरीमा समेत पैसाको गेलो लिमउँदै छन् । शंकर भण्डारीले साथ दिंदै छन् । ्गिरीका शुत्रु ठानिएका नविन राईलाइृ झुम्का कारागार सारियो । रार्य र गिरीको डनवादले पूर्वमा प्रहरस् हैरान थियो । दुवै जना कांगूेका हुन । राइेकोशंकर भण्डारीसँग राम्रो सम्बन्ध छ । कांग्रेस भित्रै गणेश लामा मिनकृष्ण महजंनको टोली बीच लडाई हुने गथ्र्उो घैटेको हत्याले हराएका डनरुलाई बालकृष्ण खाँड मन्त्री शंकर भाडराी तरुण नृेता हुँदा हर्ष बढाईए हुने गर्छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *